Quarantine.  
Status związku: wolny(a)
Interesują mnie: kobiety
Szukam: przyjaźni, rozrywki
Rejestracja: 2016-12-10
Typ samotnika .....jestem kim jestem i zmieniac sie nie chce a nawet nie bede ....zawsze pozostane soba czy tego chcesz czy nie
Punkty2 040Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 960
Ostatnia gra
Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

17 godzin 27 minut temu   

czekanie na sezon 2017-02-16

juz od wielu lat pasjonuje sie zuzlem
juz od wielu lat z dziadka na tate i z taty na syna spada torunska druzynomania
wierzymy w nasz ukochany klub
co przegrywa i wygrywa
apator kst czy inna nazwe bedziesz klubie moj kochany mial bede z toba sercem swym
lubie zuzel bo to piekny spoort

Wyniki / Kalendarz dla PGE Ekstraliga 2017

Zobacz sezon:
16 kwietnia 1. kolejka
16 kwietnia Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik
16 kwietnia Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
17 kwietnia Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
17 kwietnia Get Well Toruń - Stal Gorzów
22 kwietnia 2. kolejka
22 kwietnia ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław
22 kwietnia Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń
23 kwietnia Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
23 kwietnia MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów
30 kwietnia 3. kolejka
30 kwietnia MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
30 kwietnia Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
30 kwietnia Stal Gorzów - ROW Rybnik
30 kwietnia Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
5 maja 4. kolejka
5 maja ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
7 maja Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
7 maja Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
7 maja Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno
21 maja 5. kolejka
21 maja MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
21 maja ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
21 maja Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
21 maja Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń
28 maja 6. kolejka
28 maja Get Well Toruń - ROW Rybnik
28 maja Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
28 maja Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
28 maja Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
2 czerwca 7. kolejka
2 czerwca Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
4 czerwca MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
4 czerwca ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
4 czerwca Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
11 czerwca 8. kolejka
11 czerwca MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11 czerwca ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa
11 czerwca Stal Gorzów - Get Well Toruń
11 czerwca Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
16 czerwca 9. runda
16 czerwca Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
18 czerwca Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
18 czerwca Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
9 lipca Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik
25 czerwca 10. kolejka
25 czerwca ROW Rybnik - Stal Gorzów
25 czerwca Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
25 czerwca Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz
25 czerwca Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław
28 lipca 11. kolejka
28 lipca MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik
30 lipca Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń
30 lipca Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
30 lipca Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
4 sierpnia 12. kolejka
4 sierpnia Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa
6 sierpnia Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
6 sierpnia Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
6 sierpnia Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
13 sierpnia 13. kolejka
13 sierpnia MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
13 sierpnia ROW Rybnik - Get Well Toruń
13 sierpnia Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
13 sierpnia Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
14 sierpnia
PGE IMME w Gdańsku
20 sierpnia 14. kolejka
20 sierpnia Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
20 sierpnia Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
20 sierpnia Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
20 sierpnia Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
a dalej co bedzie zobaczymy :D
550b3c0b97f5d4_47136089.png
KS Get Well Toruń
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Jason Doyle Australia 1985
Kacper Gomólski Polska 1993
Chris Holder Australia 1987
Brady Kurtz Australia 1997
Grigorij Łaguta Rosja 1984
Siergiej Łogaczow Rosja 1995
Adrian Miedziński Polska 1985
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Karol Ząbik Polska 1986
Juniorzy:

Adrian Bułanowski Polska 1998
Oskar Fajfer Polska 1994
Igor Kopeć-Sobczyński Polska 1999
Marcin Kościelski Polska 1998
Dawid Krzyżanowski Polska 1997
Paweł Przedpełski Polska 1995
Tomasz Przywieczerski Polska 1997
Patryk Sikora Polska 1995
Marcin Turowski Polska 1999
Paweł Wolender Polska 1994

Menedżer: Jacek Gajewski
Komentarze: 0  |  Odsłony: 248