Basia835  
Interesują mnie: kobiety, mężczyźni
Szukam: przyjaźni, rozrywki
Znak zodiaku: lew
Urodziny: 1983-08-05
Rejestracja: 2011-12-18
.
Punkty15Więcej
Do utrzymania poziomu: 
Ilość potrzebnych punktów: 185
Ostatnia gra
Mahjong

Mahjong

Mahjong
3 dni temu

Listy do Małej 2017-02-15

Mała, pozwól odejść temu, który odzywa się raz na jakiś czas. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który musi usłyszeć Cię codziennie, żeby nie zwariować. 
Pozwól odejść temu, który nie ma Ci nic do powiedzenia. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który chce Ci opowiedzieć każdy swój dzień.
Pozwól odejść temu, który ucieka od problemów. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który każdy konflikt chce rozwiązać, bo relacja z Tobą jest dla niego zbyt ważna, by ryzykować jej utratę.
Pozwól odejść temu, który szuka spojrzeń innych kobiet. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który nie może oderwać od Ciebie wzroku. 
Pozwól odejść temu, który już dawno pozwolił odejść Tobie. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który zrobi wszystko, by Cię zatrzymać.
Pozwól odejść ze swojego życia temu, który nie potrafi Cię kochać. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, któremu łatwiej byłoby przestać oddychać, niż Ciebie nie kochać.
  
                                                                                 Źródło: Listy do Małej - Fb

Komentarze: 11  |  Odsłony: 1402
 • Pokaż wszystkie komentarze: 11
 • Basia83599 dni temu
  fraktal1 wypadałoby, żeby osoba z którą się jest trochę szalała za nami i trochę do nas mówiła bo jaki jest sens bycia z kimś kogo nie interesujemy ... no i sam doszedłeś do wniosku, że za inną to już na pewno nie popatrzy
 • Basia83599 dni temu
  Przemku z całą pewnością zauważysz gdy ktoś nie będzie mógł bez Ciebie oddychać bo pewnie Ci to okaże i znam osoby dla których to nie teoria a praktyka, Ty nie ?
  A czy miłość idealna istnieje hmmm miłość będzie taka jaką stworzysz w zasadzie nie musi być idealna bo życie nie jest usłane różami, wystarczy, że będzie prawdziwa
 • Przemek Rm99 dni temu
  Basiu .Ty zawsze masz racje ...
 • Basia83599 dni temu
  Zawsze może nie ale mam swoje racje
 • singiel299 dni temu
  Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy siebie warci tylko że nie którzy po prostu nie potrafią żyć z drugim człowiekiem,a przez to rodzą się wszystkie konflikty kłótnie i inne
  pierdoły tego świata które zatruwają życie tym którzy starają się żyć w zgodzie z naturą i człowiekiem.
  A tak po za tym to każdy wie gdzie w moim domu są drzwi jak się coś nie podoba to proszę je zamknąć z drugiej strony!